Jeden głębszy z Moniką Jarosińską

„Jeden głębszy” to nowy cykl na blogu #ohpatryk. Sprawa jest prosta jak kieliszek wódki. Ja zadaję jedno pytanie, a gość wyczerpująco na nie odpowiada.

Pierwszym gościem jest Monika Jarosińska, piosenkarka i aktorka. Zaistniała medialnie dzięki popularnemu serialowi „Samo Życie”. Grała też w „Plebanii” oraz filmach „Quo Vadis” czy „Show”. Ostatnio zaistniała dzięki udziale w programie Agnieszki Szulim „Na Językach” (zobacz recenzję), gdzie wypowiedziała kultowe już zdanie: Nie lubię tego mówić, ale w Polsce mam status gwiazdy.

307499_10151930452392481_1894446719_n
Zdjęcie: Katarzyna Wieczorek

Patryk Chilewicz: Niektórzy ludzie uważają, że jesteś wariatką. Nieobliczalną i podejrzaną. Jesteś?

Monika Jarosińska-Korzeniewska: Od wieków reakcją na bycie osobą inną, nieszablonową czy o wyrazistych poglądach na życie było niezrozumienie, niechęć czy wręcz nienawiść. Nigdy nie byłam i nie będę PR’owym produktem oraz marionetką w rękach mafii modowo-okładkowej. To że jestem poza niegodnym szacunku układem towarzyskim powoduje wręcz obsesyjną nienawiść. Bo nikt nie ma na Jarosińską żadnych haków? Nasz showbiznes działa według starej PRL’owskiej maksymy “Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie”. W tym światku każdy ma coś do ukrycia…

Monika Jarosińska wystąpi na mojej imprezie, która odbędzie się już w najbliższy piątek, 31.01. Zagra swój mini-recital około północy. Wejście za darmo, szczegóły na Facebooku, zapraszam!

Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *