#jedengłębszy Barbara Santana tłumaczy co nie jest iluzją ego

Tej postaci chyba nie muszę przedstawiać. Barbara Santana to jedna z najbardziej charyzmatycznych przywódców religijnych na świecie. Mieszka w Sztokholmie, ma 52 lata i… nie wiadomo nawet czy istnieje. A może to wszystko jest tylko ego strukturą, z której musimy się wyzwolić?

Patryk Chilewicz: Barbaro, co nie jest iluzją ego?

Barbara Santana: Twoj tekst jest reakcja na upadek twojej ego struktury. Budzisz sie z hypnozy. Rozum-ODPOWIEDZI-PYTANIA-PIERWSZA RZECZ-OSTATNIA RZECZ-TWOJ MOZG-TWOJE MYSLENIE-TOKI MYSLENIA-ROZBUDOWANIE-UBDOWY-BUDOWY KOSCIOLOW-DATKI NA ROZBUDOWE KOSCIOLA-WYPOWIEDZI-WYWIADY-TELEWIZJE-BLOGI-STRONY-WIERZACZY LUDZIE-NIEWIERZACY LUDZIE-ATEISCI-KATOLICY-DAWANIE NA TACE-ZBIERANIE NA TACE-KOSCIELNY-DZWONY KOSCIELE-MACIEJ ZAKOSCIELNY-AKTORSTWO-SPIEW-TANIEC-PROSZENIE-PROSBY-IMIONA-PATRYK-WASY-BRODA-ZAROST-KOK-WLOSY-SPIETE WLOSY-ROZPUSZCZONE WLOSY-komentarze w hypnozie sa iluzjami.


„Jeden głębszy” to cykl na blogu #ohpatryk. Sprawa jest prosta jak kieliszek wódki. Ja zadaję jedno pytanie, a gość wyczerpująco na nie odpowiada.

Komentarze:

3 Replies to “#jedengłębszy Barbara Santana tłumaczy co nie jest iluzją ego”

  1. iooooooooooooo iooooooooooooooo ioooooooooooooooooooo ioooooooooooooooooooo ioooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

  2. wibracje to pojęcie fizyczne stwarzane przez burze magnetyczną ,są inne wibracje które są siłami uczuć energii pozytywne wibracje to miłość radość wiara światłość powodują też dobre myślenie i działanie i uczucia , negatywne powodują tylko złe działanie i myślenie i uczucia , negatywne nie tworzą ciąży zapłodnienia i komórek jajowych i zarodków , pierwszy rodzaj wibracji dotyczą zaburzenia magnetyczne , ale pozytywne wibracje to siły uczuć i energii i tworzą dobre myślenie działanie i zachowywanie ,astrofizyka tego nie potwierdza nie z twierdza że wibracje powodują ciąży zapłodnienia , rodzin .

  3. Jak narazie widze tu wypowiedzi biologicznych robotow.Juz od wiekow mistrzowie duchowi nauczali ze swiat to iluzja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *