Jestem odpadkiem informacyjnym

A ja to widzę tak: Magdalena Ogórek zostaje niespodziewanie prezydentem Polski. Okazuje się, że kochanka Putina ginie z rąk mścicieli Borysa Niemcowa, a ten podaje się do dymisji i emigruje do Polski. Zostaje redaktorem naczelnym „Faktów”, a główną prowadzącą Małgorzata Rozenek. Radosław Majdan dostaje angaż w roli komentatora sejmowego.

Nowy serial z Cezarym Pazurą okazuje się niebywałym sukcesem, dzięki któremu ten przejmuje media ojca Rydzyka i po tym, jak Jarosław Kaczyński ucieka ze Zbigniewem Ziobro do Holandii wziąć legalny ślub, zostaje czołowym żołnierzem walki z in vitro i homoseksualizmem.

Tymczasem wspomniany były już lider PiS zakłada podziemną Solidarność LGBT i z Amsterdamu stara się wyprowadzić ludzi na ulicy. – Trzeba walczyć o lepsze jutro – mówi w radiu Ewy Wanat, gdzie został współprowadzącym programu „Homolobby”.

Magdalena Ogórek w czasie swych rządów wprowadza zakaz publicznych występów polityków, co kończy się tym, że TVN24 transmituje głównie pogodę oraz poradniki modowe, których sekcję przejęła Monika Olejnik.

Za granicą też się dzieje. Papież Franciszek przyznał w końcu, że jego poprzednik był Imperatorem, a jego rządy mają przywrócić ład w Uniwersum. Równocześnie wynosi na ołtarze Amy Winehouse, która znów (w formie hologramów) gra koncerty. Ponoć szykuje się duet z Michalem Jacksonem.

Konflikty w Syrii, Izraelu czy Państwie Islamskim zostały zażegnane. O dziwo wszystko dzięki prezydent Ogórek – jej patent na zakaz wypowiedzi polityków szybko podchwycili inni i okazało się, że gdy nasi włodarze nie skaczą sobie do gardeł, to nam też się jakoś nie chce.

Madonna ostatecznie pokonała Lady Gagę, a Barack Obama, który z niewiadomych przyczyn rządzi już trzecią kadencję (ponoć to sprawa polskiego PKW, które wyemigrowało do USA po tym, jak TVN24 przestał transmitować ich konferencje) wtrącił ją do Guantanamo. Niesławne więzienie zostało przemienione na luksusowy hotel dla upadłych gwiazd, w którym odpoczywają też m.in. Liza Minelli, Edyta Górniak czy odnaleziony po latach Adolf Hitler. Wszystkie osoby, które były tam wcześniej przesłuchiwane bez postawionych zarzutów dostały w ramach zadośćuczynienia po płycie Beyonce oraz dom w Detroit.

Po wynalezieniu szczepionki na ebolę ta stała się najbardziej pożądanym „must have” sezonu. Mają ją wszyscy: Donatella Versace, Patricia Kazadi i Ryszard Kalisz. Eliza Michalik została redaktorką naczelną „NIE” i weszła w związek poliamoryczny z Jerzym Urbanem, który osiągnął stan nieśmiertelności, oraz jego żoną.

W Polsce żyje się dostatnio i szczęśliwie. Jarosław Kaczyński ma najwięcej followersów w historii Instagrama, dzięki TVN24 wiemy jak dobierać dodatki do stylizacji, a Krystyna Janda znów pokazała majtki w „Tańcu z Gwiazdami”. Życie jest piękne.

Komentarze:

One Reply to “Jestem odpadkiem informacyjnym”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *