Mam okres i leci mi krew z oczu

– Nad czym obecnie pracujesz?
– Nad wyrzygiem emocjonalnym. Tylko zmieszanie siebie i innych z błotem sprawi, że będę mógł się otrząsnąć i spojrzeć na to wszystko z dystansu.
– Myślisz, że to pomoże?
– Nie wiem, ale nie zostaje mi chyba nic innego niż obrażanie całego świata, skoro cały świat już jest na mnie obrażony.

#

A co by się stało, gdyby ktoś w końcu wyłamał się i powiedział prawdę? Naprawdę uwierzył, że jest niezależny i wyzbył się tych wszystkich „białych kłamstewek”, małych manipulacji i jawnego łamania swojego zdania, honoru i charakteru? Ciekaw jestem co by się wtedy stało. Załamanie światów jak w Matrixie? A może to, co ze wszystkimi próbującymi wyłamać się ze schematu: dziwne spojrzenia, wzruszenia ramionami i ironiczne uśmiechy. Ale najważniejsze, że Korea Północna jest mistrzem świata w piłce nożnej. A dlaczego by nie?

##

To chyba oczywiste. Przyszłe wybory wygra Janusz Kurwin-Chujwin. I wiecie co, może nie będzie to najgorsze? Być może zgładzą mnie w pierwszej kolejności, lecz czy to nie wyjdzie światu na dobre. Być może dobrze, że wszystko będzie źle. Być może na nic innego nie zasługujemy. Być może Kurwin-Chujwin w dniu wyborów zostanie zgładzony, być może ludzie właśnie wtedy się obudzą ze snu platformianego, być może wtedy wyjdą na ulicę i zrobią to, na co zasługują Tusk, Kaczyński, Miller, Palikot, Gowin i Ziobro – wbicie na pal i obsikanie przez członków komitetów wyborczych Partii Przyjaciół Piwa. Na nic innego nie zasługują, jako jedyni w tym kraju zasługują na śmierć poniżej wszelkich standardów i przepisów BHP.

###

Jakiś bardzo nieestetyczny pan z portalu wpolityce.pl napisał tekst o bardzo fajnym tytule: „Najwyższy czas zdemaskować szpetotę niepełnosprawnych i oczyścić naszą rasę z tych ludzkich odpadów”. Niestety nie byłem w stanie przeczytać nic poza tytułem, gdyż myślę o tym, by zupełnie zrezygnować z czytania. Niczemu to nie służy i zajmuje czas, który mógłbym poświęcić na oglądanie kradzionych seriali bądź słuchanie muzyki, która tak naprawdę nie jest muzyką, lecz nikt się nie przyznaje, bo tak wypada. I słuchamy tych pojebanych szmerów, kiwamy ze zrozumieniem głową i udajemy głębokie zainteresowanie niezwykłym zaangażowaniem.

441167

####

Pewna pani z Ameryki wydała 30 tysięcy dolarów tylko po to, by upodobnić się do Kim Kardashian. Kim Kardashian wydała nieznaną liczbę zielonych banknotów po to, by upodobnić się do nie wiadomo kogo. A ty ile wydałbyś by upodobnić się do swojego seksualnego marzenia? Zbudowanie mięśni, dorodny kutas, niebieskie oczy i owłosienie lub jego brak. Bardziej wystający tyłek i mniej wystający brzuch. Gdybyśmy nie byli biedni, to wszyscy mielibyśmy chuje jak stąd do kolan. A tak to musimy udawać skromnych albo inteligentnych.

#####

Czy nadzieja istnieje? Kasia Nosowska dekadę temu uważała, że nie, ale chyba teraz jej się znowu odmieniło. Ja nie wiem. Nie potrafię chyba uwierzyć w coś, czego nie potrafię udowodnić. A wszystko wydaje się dziać nawet nie tyle w ramach jakiegoś z góry ustalonego planu, ale właśnie zupełnie bez sensu. Gdybym mógł nie uczestniczyć w życiu tej planety to chętnie i tak chętnie podglądałbym losy ludzkości. Właśnie teraz odkryłem, że Maciej Musiał został didżejem. Rok temu. Muszę pilniej śledzić co się dzieje w świecie nienawiści i zbytku.

Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *