Miriam Shaded to zaginiona siostra bliźniaczka Natalii Siwiec

Wszyscy emocjonują się dwoma debatami, z których nie wynikło nic poza tym, że jedynie Razem i KORWIN mają jakąkolwiek szerszą wizję Polski. Zapomnieliśmy jednak o najgłośniejszej kandydatce tych wyborów – Miriam Shaded. Jeden z moich Czytelników wysłał mi przejmującego maila, w którym prosił, bym zajął się ambitną polityczką. A okazuje się, że jest czym, bo Shaded ma zadziwiająco dużo punktów wspólnych z inną celebrytką – Natalią Siwiec. Znam Natalię i jej poglądy, wiem że jest na drugim biegunie politycznym, ale mam nadzieję, że nie obrazi się za wypunktowanie tych kilku faktów, które zadziwiająco łączą obie panie.

  1. Obie pojawiły się nagle i znikąd. Siwiec jak wiadomo wypromowała się jako najpiękniejsza kibicka Euro 2012. Miriam wyskoczyła niedawno, także próbując już wcześniej swoich sił w show-biznesie, lecz media wszelkiej maści nachalnie promowały i jedną, i drugą. Z powodzeniem.
  2. Nie wiemy tak naprawdę czym się zajmowały wcześniej. Mąż Natalii Siwiec, Mariusz, prowadzi tajemnicze interesy, o których pisał kiedyś „Wprost”. Tymczasem Miriam ma kilka fundacji, które wyglądają na jeszcze bardziej podejrzane – tym zajął się niedawno portal kulisy24.com, prowadzony przez… dawnych dziennikarzy „Wprost”.
  3. Obie panie przeszły… no, nazwijmy to, spore metamorfozy w swoim wyglądzie. Zobaczcie ich stare zdjęcia:
    Bez tytułu natalia-siwiec_19269484
  4. Obie marzyły o byciu miss – Natalia Siwiec Miss Euro, Miriam Shaded Miss Egzotica.
  5. Obie ustawiają się na ewidentne ustawki z mediami plotkarskimi. Przykład? Oto Miriam na rolkach, a oto Siwiec jedząca sushi na plaży. Urocze.

Sami widzicie, że Miriam podąża taką samą ścieżką kariery jak Siwiec – od panny nikt, przez promowanie się przy okazji dużej imprezy (w tym wypadku wyborów parlamentarnych), by… No właśnie: „Taniec z gwiazdami”? A może własne reality show w TV Republika? Zobaczymy, bo Miriam z pewnością nie da o sobie zapomnieć.

Szukałem jakiś znaczących różnic między paniami, ale znalazłem tylko jedną: Siwiec reklamowała wybielacz odbytu, a Shaded promuje partię KORWIN. Choć czy to naprawdę różnica?

Komentarze:

2 Replies to “Miriam Shaded to zaginiona siostra bliźniaczka Natalii Siwiec”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *