Pomagamy Pawłowi spełnić marzenie

W ciemną wtorkową noc dostałem maila.

„Witam, Nazywam się Paweł Androsiuk i mam 19 lat. Na początku lipca dostałem się na Królewską Akademię Sztuk Pięknych w Antwerpii, która jest czymś jak Harvard lub Oxford (jeżeli mogę użyć takiego porównania), tyle że w świecie sztuki, a w szczególności mody. Niestety ani mnie, ani moich rodziców nie stać na to, żebym mógł podjąć tam naukę. Niecały tydzień temu uruchomiłem projekt crowdfundingowy, którym staram się zawalczyć o swoją przyszłość.

Nie ukrywam, że piszę do Pana w sprawie pomocy. W tym momencie każde wsparcie się liczy. W przypadku projektów crowdfundingowych bardzo ważne jest budowanie tzw. networkingu, dzięki czemu informacja trafia do jak największej ilości osób i potencjalnych darczyńców. Wiem, że wykazuje się Pan w wielu sytuacjach chęcią pomocy młodym i zdolnym ludziom, a dzięki temu, że ma Pan duży zasięg działania jest Pan w stanie dużo zdziałać. Na chwilę obecną projekt powoli się rozprzestrzenia i idzie w sieć, jednak kwota, którą muszę uzbierać jest bardzo wysoka i zależy mi na tym, żeby uruchomić wszelkie możliwe kanały działania.”

No to działamy. Sprawa jest ważna, a Paweł – pozwolę sobie zaryzykować stwierdzenie – wyjątkowy. Nie pcha się na salony, nie kreuje się ponad miarę. W świecie zbytku i świecidełek, do którego poprzez różnych nieodpowiedzialnych rzeczników sprowadza się moda, wydaje się na wskroś opanowany i skromny. Dlatego tym bardziej warto.

Wspierajcie Pawła nawet drobnymi kwotami – jedno piwo was nie zbawi. Oponka na brzuchu będzie mniejsza, a chłopak ma szansę spełnić swoje marzenia. Ale nie tylko swoje, bo mi również marzy się ciekawa polska moda. Androsiuk ma szansę ją współtworzyć.

Wspierać Pawła możecie pod tym linkiem.

Paweł robi też bardzo ładne kolaże. Oto kilka moich ulubionych:

IMG_9948-2 IMG_9953 IMG_9959

Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *