Instagram zajebał mi 600 dolarów

instagram

Jakoś w maju 2021 Instagram powiadomił mnie o tym, że na lajwach u nich mogę zacząć zarabiać. No okej, pomyślałem, i tak zamierzałem powrócić do formuły lajwowej, więc dobrowolne wpłaty od widzek i widzów zadziałały motywująco. I wszedłem w to.

Było fajnie, zorganizowałem kilkadziesiąt spotkań na żywo, nierzadko z gościniami i gośćmi. Przy okazji brałem udział w różnych czelendżach dla twórców i ostatecznie na początku sierpnia w puli miałem ponad 600 dolarów.

No właśnie – początku sierpnia. To wtedy zacząłem zastanawiać się, dlaczego Instagram nie przelał mi pieniędzy z czerwca. I to mimo tego, że pomyślnie przeszedłem weryfikację do odznak (to są u nich te tipy związane z lajwami), pomyślnie podłączyłem też swoje konto na PayPalu.

I zacząłem drążyć w poszukiwaniu kontaktu. Niestety bezskutecznie, bo jedyny oficjalny mail, support@instagram.com, już nie jest aktywny i przekierowuje do strony, która w żaden sposób nie odpowiadała na moje pytania oraz oczywiście nie oferowała żadnego bezpośredniego kontaktu.

Dziś, tj. 21.09, Instagram zdjął z ustawień mojego konta jakiekolwiek informacje o tym, że istnieje jakakolwiek formuła wsparcia za pomocą rzeczonych odznak. Sprawy nie ma. Tak jak ponad 600 dolarów, które zarobiłem, które ludzie wpłacili dla mnie, a nie dla panów z Kalifornii.

Przestańcie robić sobie jaja i oddajcie pieniądze. Chcę wierzyć, że to tylko jeden z tryliarda błędów, jakie macie w aplikacji. A jeśli czytasz to i pracujesz w Instagramie, to poproszę o kontakt mailowy na patrykchilewicz@hey.com. Wyjaśnijmy!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.