patryk chilewicz – intro wersja

patryk chilewicz intro wersja

Pierwszy, debiutancki mini-tom poezji Patryka Chilewicza, czyli mój. To historie i emocje, które przydarzyły mi się w 2021 roku. Były to uczucia skrajne: od poczucia beznadziei, wielkiego smutku, obrzydzenia samym sobą i pogrążania się w beznadziei, przez wielkie pokłady tłumionych w sobie emocji, miłości, po siłę, która pozwala mi mierzyć się z hejtem, problemami emocjonalnymi i całym ściekiem, którego codziennie doświadczam.

To także zapis moich przemyśleń, rodzaj dziwnego, częściowo rymowanego pamiętnika tego dziwnego roku. Trzy utwory, akurat w bardzo konkretnym temacie, publikowałem już. Kilkanaście więcej znajdziecie tylko w tym tomiku, który w stu procentach stworzyłem sam: przez zaprojektowanie stron po oczywiście napisanie całości.

Jak kupić? To proste. Przelewasz 15 złotych lub więcej na moje konto na buycoffee.to (kliknij w link lub w guzik „Postaw kawę” poniżej). Zostawiasz wiadomość (opcja przy płatności) ze swoim adresem mailowym. W ciągu trzech dni dostajesz na niego „intro wersję” w formie PDF.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„intro wersja” wyląduje na Twoim mailu, który podajesz przy wpłaceniu tipa, najpóźniej w ciągu siedmiu dni.


2 comments

  • Zaraz tuptam kupić. Co jest dla mnie fenomenem, bo nigdy nie kupiłam sobie tomiku poezji. Twoje utwory nie są zlepkiem przypadkowych słów, są żywe, czuć emocje, z których je utkałeś. I chyba właśnie to jest tak touching.
    Zazwyczaj śledzę ulubionych twórców w ciszy, ale Twoja twórczość jest tak super spójna i tak do mnie przemawia, że musiałam zostawić komentarz. Bardzo lubię też to, jak Twój blog graficznie tworzy całość.
    Życzę Ci samych dobrych chwil, bo to z ich przewagi składa się dobre życie. Ściskam, anonimowa obserwatorka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.